Modern Hostel L

Hostel MoHo L znajduje się na ul. Henryka Pobożnego 25/1, i jest sąsiadem swojej starszej siostry, MoHoM – dzieli je ulica Trzebnica. Hostel znajduje się na parterze starej niemieckiej kamienicy, która posiada przepiękną klatkę schodową. Ulica Pobożnego jest w samym sercu niesamowitego Nadodrza, które tętni życiem artystycznym. Do Rynku na piechotę jest maksymalnie 15 minut, ale można spokojnie wybrać się na dłuższy spacer odwiedzając po drodze Ostrów Tumski lub kilka z licznych wysp na Odrze. Hostelu znajduje się również dworzec kolejowy oraz węzeł przesiadkowy komunikacji miejskiej. Nocą jest tutaj cicho i bezpiecznie, więc to doskonałe miejsce na wypoczynek. Naszym gościom oferujemy aż siedem dobrze wyposażonych i kameralnych pokoi oraz saunę.
Meldunek gości w naszych obiektach odbywa się w godzinach 14 – 22. Doba hotelowa kończy się o godzinie 11.

Pokoje:

Nr 1

W naszym apartamencie jest maksymalnie 6 miejsc noclegowych. Na antresoli znajduję się podwójne łóżko małżeńskie. Na dole, w części wypoczynkowej, są dwa łóżka pojedyncze oraz rozkładana kanapa. Goście mają do dyspozycji również 40 calowy telewizor oraz wolnostojącą wannę znajdującą się na antresoli. Pokój wyposażony jest w prywatny, zaopatrzony aneks kuchenny oraz prywatną łazienkę. Oddajemy też do dyspozycji stolik, fotele i szafy na przechowanie bagażu. Ściany zdobi obraz miejscowego artysty.

Nr 3

Pokój ma maksymalnie 4 miejsca noclegowe. Dwa pojedyncze łóżka na antresoli można złączyć w łóżko małżeńskie. Na dole, w części wypoczynkowej znajduje się rozkładana kanapa.
Do dyspozycji gości oddajemy elegancką, utrzymaną w stonowanych barwach łazienkę.
Pokój został wyposażony w czajnik, kubki oraz kawę i herbatę by nasi gości mogli w ciszy i spokoju rozkoszować się odpoczynkiem w naszym hostelu. Na ścianach znajdują się prace lokalnej artystki.

Nr 5

Pokój ma maksymalnie 4 miejsca noclegowe. Na antresoli znajduje się łóżko małżeńskie. Na dole, w części wypoczynkowej są dwa łóżka pojedyncze, które można złączyć w łóżko podwójne. Pokój ma prywatną łazienkę, utrzymaną w stonowanych i eleganckich odcieniach szarości i bieli.
Pokój został wyposażony w czajnik, kubki oraz kawę i herbatę by nasi gości mogli w ciszy i spokoju rozkoszować się odpoczynkiem w naszym hostelu. Na ścianach znajdą Państwo obraz autorstwa zaprzyjaźnionego artysty.

Sauna

W naszym obiekcie stawiamy na komfort naszych gości. Dlatego przygotowaliśmy dla nich saunę, która jest dostępna dla każdego z naszych gości za niewielką opłatą.
Sauna jest zarówno sucha jak i może być parowa. Wyposażona została w specjalny zestaw audio więc podczas korzystania ze zdrowotnych właściwości sauny można również zrelaksować się przy ulubionej muzyce (istnieje możliwość odtwarzania płyt CD).

Galeria:

Nr 2

W apartamencie proponujemy maksymalnie 6 miejsc noclegowych. Na dole znajduję się podwójne łózko małżeńskie, na antresoli – 4 łóżka pojedyncze. Każde łóżko ma własną komódkę. W pokoju znajduje się mały aneks kuchenny w którym można przygotować posiłek. Goście do dyspozycji mają również kubki, kawę, herbatę oraz czajnik elektryczny by w spokoju i ciszy móc się relaksować.
Pokój został wyposażony w prywatną, stylową łazienkę utrzymaną w stonowanych kolorach.

Nr 4

Pokój ma maksymalnie 4 miejsca noclegowe. Dwa pojedyncze łóżka na antresoli można złączyć w łóżko małżeńskie. Na dole, w części wypoczynkowej znajduje się rozkładana kanapa.
Do dyspozycji gości oddajemy elegancką, utrzymaną w stonowanych barwach łazienkę.
Pokój został wyposażony w czajnik, kubki oraz kawę i herbatę by nasi gości mogli w ciszy i spokoju rozkoszować się odpoczynkiem w naszym hostelu. Na ścianach znajdują się oryginalne grafiki miejscowego artysty.

Nr 6

Pokój ma maksymalnie 6 miejsc noclegowych. Na antresoli znajduje się łóżko małżeńskie. Na dole, w części wypoczynkowej, są dwa łóżka pojedyncze, które można złączyć w łóżko podwójne. Przy większej ilości gości można rozłożyć kanapę co zapewni kolejne dwa miejsca. Pokój ma prywatną łazienkę, utrzymaną w stonowanych i eleganckich odcieniach szarości i bieli.
Pokój został wyposażony w czajnik, kubki oraz kawę i herbatę by nasi gości mogli w ciszy i spokoju rozkoszować się odpoczynkiem w naszym hostelu.

Nr 7

Pokój przeznaczony jest dla dwóch osób – dwa pojedyncze łóżka można złączyć w łóżko małżeńskie. Na ścianach wiszą prace naszego zaprzyjaźnionego artysty . Pokój ma prywatną łazienkę, utrzymaną w stonowanych i eleganckich odcieniach szarości i brązu.
Pokój został wyposażony w czajnik, kubki oraz kawę i herbatę by nasi gości mogli w ciszy i spokoju rozkoszować się odpoczynkiem w naszym hostelu.

Lokalizacja: