Modern Hostel S

MoHo S mieści się przy ul. W. Sikorskiego 11, w pięknej ponad stuletniej kamienicy, w centrum Wrocławia, obok placu Jana Pawła II — ważny węzeł komunikacyjny naszego miasta. Rynek Starego Miasta oddalony jest o ok. 500 m. Niedaleko płynie Odra, a wzdłuż jej brzegu znajdziesz piękne bulwary, z których rozciąga się niezwykły widok na najstarszą część Wrocławia. Nocą jest tutaj cicho i bezpiecznie, więc to doskonałe miejsce na wypoczynek. Naszym gościom oferujemy trzy dobrze wyposażone przestronne pokoje. Meldunek gości w naszych obiektach odbywa się w godzinach 14 – 22. Doba hotelowa kończy się o godzinie 11.

Pokoje:

Nr 1

Oferujemy w nim maksymalnie sześć miejsc noclegowych. Goście mają do dyspozycji łóżka pojedyncze, rozkładaną dwuosobową kanapę i antresolę. Z łóżek jednoosobowych można zrobić łóżko dwuosobowe. Standardem jest ładna i funkcjonalna łazienka. Na antresoli mogą spać dwie osoby, a koszt jej wynajęcia staje się wówczas niższy od wynajęcia pojedynczego łóżka. Szczegóły znajdą Państwo w cenniku. W pokoju znajdują się również stolik i krzesła, szafki i duża szafa na przechowanie bagażu.

Galeria:

Nr 2

Oferujemy w nim maksymalnie pięć miejsc noclegowych. Turyści dysponują w nim łóżkiem dwuosobowym z możliwością zamiany na dwa łóżka jednoosobowe; rozkładaną jednoosobową kanapą i antresolą, na której mogą spać dwie osoby, a koszt jej wynajęcia staje się wówczas niższy od wynajęcia pojedynczego łóżka. Szczegóły znajdują się w cenniku. W pokoju jest także stół i krzesła, szafki i duża szafa na przechowanie zawartości bagażu.

Nr 3

Proponujemy w nim maksymalnie sześć miejsc noclegowych. Mamy dwa łóżka jednoosobowe, dwuosobową kanapę rozkładaną i antresolę dla dwóch osób. Nasi goście mają do dyspozycji dobrze wyposażoną kuchnię i świetnie urządzoną łazienkę. Oddajemy też do dyspozycji stolik, krzesła i szafę na przechowanie bagażu.

Lokalizacja: